Wytrzymałe, funkcjonalne i delikatne dla skóry – ściereczki na rolce

Wytrzymałe, funkcjonalne i delikatne dla skóry – ściereczki na rolce

W tym miejscu zamówisz czyściwo.

Specjalistyczne czyściwa techniczne umożliwiają utrzymanie wysokich standardów czystości w wielu firmach. Które z nich znajdziemy obecnie na rynku? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie czyściwa przemysłowego?

W myjniach i w branży spożywczej – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – są najczęściej używane w rozlicznych gałęziach gospodarki, przykładowo w warsztatach samochodowych, na myjniach, w branży medycznej oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie potrzebne są wytrzymałe i chłonne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z pyłem, kałużami z oleju, tłuszczem, zaschniętym brudem czy pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być wykorzystane do polerowania delikatnych przedmiotów czy wycierania szyb. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, są delikatne dla skóry rąk, a zarazem niezmiernie elastyczne, chłonne oraz mocne

Wielozadaniowe i celulozowe – typy czyściw technicznych

W sklepach dostępne są rozmaitego typu czyściwa techniczne. Elementarny podział wyróżnia produkty włókninowe i papierowe. Na potrzeby sektora spożywczego opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniego kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis kupisz artykuły uniwersalne, z włókien do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające pyłu, do usuwania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i stosowane są do sprzątania różnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]