Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Jeśli chcesz kupić słoik z kranem, odwiedź ten adres

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania kompotów, soków, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]