Rodzaje kontenerów budowlanych

Rodzaje kontenerów budowlanych

Jeśli potrzebujesz kontenerów na złom, skieruj się tu

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy nierzadko używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]