Przedłużane rzęsy – z czego są produkowane

Przedłużane rzęsy – z czego są produkowane

Chcesz kupić przedłużane rzęsy? Zobacz tutaj.

Długie i bujne rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. Współcześnie nawet panie, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą zachwycać zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z surowców są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – z jakich materiałów są wykonywane?

Sztuczne rzęsy to prosty i pewny sposób na doskonałe zaakcentowanie makijażu. Chcesz uzupełnić kosmetyczkę o najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują długotrwałe i bezkonkurencyjne efekty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim przypadku jedyne co trzeba wykonać to nakleić cały pasek do powieki górnej nieco ponad zarysem naturalnych rzęs – efekt jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach służą z kolei do zagęszczania rzęs, lecz można je zastosować tylko na zewnętrznych kącikach oczu. Dostępne na rynku modele rzęs są wykonywane z naturalnych materiałów, takich jak wyjaławiane ludzkie włosy, jedwab czy też włosie z futra norek, ale także z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Aktualnie popytem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – kup również pincetę, odżywkę oraz hipoalergiczny klej

Przedłużane powinny być nie za ciężkie, by nie przeciążać powieki i zapewniać wysoki maksymalny komfort, a zarazem łatwe do nałożenia i bardzo trwałe. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku doskonale sprawdzające się na wytwornych randkach. Masz już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich zakładania niezbędne są odpowiednie akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej oraz pęseta. Po zdjęciu sztucznych rzęs, na powieki warto nałożyć specjalną odżywkę wzmacniającą naturalne włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]