Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Zobacz, gdzie zamówić drukarkę 3D, wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Szacuje się, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można nawet o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych urządzeń i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną budową i nieskomplikowaną obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można w krótkim czasie otrzymać identyczne prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w różnorodnych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest precyzyjny i solidny, a w toku procesu wydruku nie występują wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]