Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) oraz całoroczne. Wybór właściwego produktu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe oraz łatwe w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.