Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Kup panele dachowe na rąbek.

Blachy na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Czemu warto w nie zainwestować? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – walory oraz wykorzystanie

Panele dachowe na rąbek znakomicie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe uznanie. Mocną i bardzo dobrze prezentującą się blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku nowych domów, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są transportowane na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, wytrzymałe oraz idealnie komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym lub dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem trwałości i użytej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy pokrytej dodatkową powłoką gwarantująca protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie UV bądź woda. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych modelach, co pozwala na dobranie jej do specyficznej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do obniżenia kosztów związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blach na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08