Neutralizuj nieprzyjemne zapachy. O odświeżaczach powietrza

Neutralizuj nieprzyjemne zapachy. O odświeżaczach powietrza

Więcej informacji o odświeżaczach powietrza

Na to, jak dom będzie oceniany przez gości, ma wpływ nie tylko jego wygląd. Jednakowo ważne okazują się zapachy. Niestety, nawet przy utrzymaniu całkowitego porządku, nie uda nam się usunąć z mieszkania wszelkich źródeł niemiłych woni. Mogą one pochodzić z kuchni, toalety, jak również pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zamaskować krępujące zapachy, a nawet kompletnie je usunąć, jest naprawdę szeroki. Bardzo dobre rezultaty przynosi używanie neutralizatorów zapachu.

Odświeżacze powietrza – rozpylacze oraz koncentraty

Neutralizatory zapachu mają przeróżne postacie, dzięki czemu bez trudu dobierzemy je do naszych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Trzeba rozcieńczyć go wodą w odpowiedniej proporcji, a potem przelać do butelki z rozpylaczem i użyć w danym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza mają też inne formy – m.in. specjalnych kostek do muszli klozetowej lub pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się we wskazanych godzinach lub po ujawnieniu odpowiedniego stężenia niektórych substancji.

Neutralizatory zapachu – dla placówek publicznych

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do preparatów opracowanych z myślą o wykorzystaniu w domu, są przewidziane do innych zastosowań. Bazową grupę ich odbiorców tworzą firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w sprzątanych toaletach i innych pomieszczeniach usunąć przykre nuty. Neutralizatory zapachu są również używane przez inne firmy – na przykład kluby, restauracje lub MOP-y na autostradach, a także placówki jak np. żłobki i urzędy i pozostałe podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie toalety.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]