Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Znajdź mydło antybakteryjne

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry zarazki oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania różnych odbiorców? Gdzie stosowane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do mycia ciała, włosów lub skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikamigwarantujących wysoki stopień higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z litrowego opakowania. Mydło w piance znakomicie rozprowadza się na skórze, bez problemu spłukuje, a zarazem efektywnie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Mydła dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych alergizujących czynników – można je stosować codziennie, bez obawy o podrażnienia. Wybrane produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel poświadczającym najwyższą jakość i nadawanym kosmetykom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]