Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto i ich różnorodność

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto i ich różnorodność

Jeśli chcesz zamówić kapsułki Nescafe Dolce Gusto, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2rAAZ6B

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają nieograniczony dostęp do fantastycznych mieszanek kawy. Konesery tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, stąd na rynku błyskawicznie powstał powstał popyt na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły pomału podbijać serca zwolenników kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym także z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje smaczną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach online jest na ogół o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie źle na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]