Hurtownia gadżetów reklamowych – wszystko dla promocji

Hurtownia gadżetów reklamowych – wszystko dla promocji

Żadna firma w XIX wieku nie obejdzie się bez promocji. Współczesna reklama przybiera przeróżne formy: umieszcza się ją w magazynach, w internecie i na portalach społecznościowych. Jednak nadal nie porzuca się tradycyjnych nośników reklamy, m.in. ulotek czy wizytówek. Stosuje się też jeszcze jeden model działań promocyjnych, który potencjalni konsumenci wyjątkowo uwielbiają – reklamę za pomocą gadżetów reklamowych.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta hasło marki

W przeciwieństwie do pozostałych form promocji, wszelkiego typu gadżety są konkretną rzeczą, która nierzadko jest bardzo funkcjonalna, dzięki czemu pozostaje z nimi na dłużej. To z kolei sprawia, że klienci i nasi potencjalni kontrahenci bardzo je lubią. Trudno spotkać kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii bądź w banku długopisu albo parasolki. Są to przecież rzeczy, które zawsze należy mieć w pogotowiu. A co najistotniejsze – taka rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem używając raz za razem dany gadżet, klient stale widzi hasło reklamowe firmy, od której go otrzymał, tym samym samoistnie staje się ona dla niego bardziej rozpoznawalna.

Na jakich gadżetach reklamowych zleca się nadruki?

Sitodruk, czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod używanych do wytwarzania gadżetów promocyjnych, daje możliwość nadruku zarówno na drewnie, tkaninie, jak i powierzchniach plastikowych. Najchętniej kupowanym gadżetem z tkaniny, jest rzecz jasna odzież reklamowa – przeważnie wykonuje się firmowe logotypy na koszulkach, a też na polarach, czapkach czy bezrękawnikach. Dodatkowo można wydrukować logo firmowe na szlafroku, torbie bawełnianej oraz etui na klucze. Jeżeli zależy nam na ogromnym wyborze opcji nadruku, należy sprawdzić ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Na jednej stronie można wtedy zamówić nie tylko koszulki i pozostałą odzież z nadrukiem, ale też np. smycze, etui na tablet oraz ołówki, co ułatwi organizację każdej kampanii marketingowej.