Gdzie stosuje się maty dezynfekcyjne?

Gdzie stosuje się maty dezynfekcyjne?

Chcesz nabyć maty dezynfekcyjne? Kliknij tutaj

Maty podłogowe posiadają wiele zastosowań i są wykorzystywane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, myjniach, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, czyli zawsze tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także minimalizują zagrożenie roznoszenia się opiłków czy pyłu. W sklepach dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na butach rozmaitych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu poprawia się bezpieczeństwo i wygoda pracowników oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]