Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Kup etykiety na wódkę weselną.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na Sylwestra, wesele lub urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarunek od Młodej Pary

Na weselach alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz taka butelka z wódką może też stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o miejscu i dacie ślubu, imionach Pana i Pani Młodej czy podziękowanie za przybycie. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych wzorach i barwach, dlatego bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze kawalerskim.

Etykiety na bimber – udekoruj własne przetwory

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować butelki z domowej piwniczki. Jeśli samodzielnie przetwarzasz soki, wina bądź nalewki, a następnie wręczasz je kolegom czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę każdej butelki. W dodatku flaszki można także oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]