Ekspres do kawy Nivona – profesjonalny sprzęt dla każdego

Ekspres do kawy Nivona – profesjonalny sprzęt dla każdego

Kawa to smakowity przysmak, którym od setek lat zachwycają się całe pokolenia jej sympatyków. Wielu nie wyobraża sobie dnia bez choć jednej jej filiżanki, a są i tacy, którzy spożywają ją wręcz kilka razy na dobę. Z reguły zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednakże najwięksi entuzjaści kawy sięgają po nią w ziarnach i nieustannie szukają wysokiej jakości ekspresów, z pomocą których wydobędą z nich pełny smak. Z myślą o takich smakoszach produkowane są ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – przyjemny dla oka design

Mimo iż Nivona jest stosunkowo nową marką (powstała zaledwie na początku XIX wieku), to dobitnie podkreśliła już swoje istnienie na rynku wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z prezentacją nowych modeli ekspresów zyskuje sobie coraz większe uznanie koneserów kawy, zwłaszcza za sprawą tego, że wytwarza całkowicie profesjonalne urządzenia w niezwykle rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżnia elegancki design, utrzymany w neutralnych barwach czerni, bieli oraz szarości. To dlatego będą znakomicie prezentować się w kafejkach oraz hotelach, jak i w kuchni naszych domów. I mimo że mają wiele funkcji, są to ekspresy do kawy dość łatwe w obsłudze, z którym poradzi sobie każdy.

Ciekawe funkcje ekspresów Nivona

Ekspresy do kawy marki Nivona z serii CafeRomatica mają wiele przydatnych funkcji. Niektóre z nich, np. modele NICR 769 oraz NICR 789 można połączyć z Bluetooth i dzięki temu zarządzać nimi z poziomu tabletu. Dzięki funkcji Easy-Spumatore (obecnej m.in w ekspresie NICR 670) szybko uzyskamy delikatną piankę do cappuccino. Ekspresy do kawy Nivona mają też wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wycisnąć ze skruszonych ziaren ich intensywny smak. Funkcja “Moja kawa” umożliwia natomiast dodanie preferowanych ustawień przygotowania naparu. Co najistotniejsze, ekspresy Nivona można bez problemu wyczyścić.