zakupy z dostawą do domu

Delikatesy online – usługa dla wielu grup odbiorców

Trudno jest uniknąć konieczności robienia zakupów spożywczych. Bez wielu przysmaków da się przeżyć, ale bez świeżych warzyw oraz owoców jest raczej ciężko. Niestety częstokroć okoliczności życiowe czy zawodowe sprawiają, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może stać się czynnością kłopotliwą. Wtedy z pomocą przychodzi opcja zamówienia zakupów z dostawą do domu.

Zakupy spożywcze online usługa dla różnorodnych grup konsumentów

Powszechność internetu przyspieszyła w ostatnich kilkunastu latach rozkwit sprzedaży online w naszym kraju. W związku z wciąż ewoluującym się rynkiem i potrzebami konsumentów, mnóstwo firm korzystających do tej pory tylko z zwykłych kanałów sprzedaży, udostępniło swój asortyment przez internet. W tym kierunku skierowała się również branża spożywcza, która zazwyczaj rzadko oferowała zakupy z dostawą do kupującego. Dzisiaj z delikatesów online korzysta dużo różnorodnych grup konsumentów. To przykładowo pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie pozwala im wykonać zakupów w godzinach umożliwiających dostanie w markecie świeżych artykułów, rodzice noworodków, osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, ale też osoby starsze, dla których częste wyjścia do osiedlowego marketu mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się także dla komfortu – to fenomenalna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport lub rozrywkę.

Delikatesy online – tu zamówisz chrupiące, polskie pieczywo

Korzystając z zakupów spożywcze z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać z mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale też wędlin, ryb oraz mięs dostarczanych tylko przez wypróbowanych i solidnych polskich producentów. Oprócz tego sklep ma w asortymencie chrupiące, tradycyjne pieczywo dostarczane z piekarni legendarnej nie tylko na krakowskim Kazimierzu. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod wskazany adres w terminie 2 dni, a za zamówienia powyżej określonej kwoty oferowana jest gratisowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]