Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Więcej o częściach zamiennych Renault

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]