Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Dowiedz się, gdzie nabyć maseczki ochronne, wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie państwa, na skroś zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi i życie. Reguły dystansu społecznego wymuszają obowiązek używania licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do kina bądź apteki, gdzie zazwyczaj spotykamy większe grono ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie maseczkę ochronną. Co jednakże zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa – wygodna i trwała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem patogenami identycznie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa usta oraz nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są wygoda, wytrzymałość oraz jedynie kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po każdorazowym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (do trzydziestu razy) przy pomocy popularnych detergentów.

Maseczka z przyłbicą – dla astmatyków oraz ludzi pracujących

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać ochronne maseczki w czasie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z FaceID, co z całą pewnością uznają za zaletę najmłodsi użytkownicy.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]