Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Znajdź baniak na wino

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]