Jaki kask na motocykl

Jaki kask na motocykl

Jeśli chcesz zamówić kaskom na motor, odwiedź tę stronę.

Nie ma znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to nakazany przepisami element garderoby każdego motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – właśnie dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to kapitalna marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są niesłychanie lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]