Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, uzyskasz na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów z dużą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Czemu opłaca się korzystać z jego usług parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje również darmowy transfer pasażerów prosto pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub na telefon – szybko i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]