Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Na http://tinyurl.com/vm22tj5 dowiecie się wszystkiego o parkingu Balice Kraków.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]