Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Tworzenie sklepów internetowych - ta niezwykła oferta Was zadowoli

Posiadasz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeżeli nie masz żadnej strony internetowej i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że w mgnieniu oka opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma sporo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z używając darmowe lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi nabywców. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek rozrasta się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i umożliwić klientom zlecenie przelewów za towary przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia także analizę wyników sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – wyłącznie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i użycie tylko potrzebnych, sprawdzonych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać odbiorcom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach albo zamieszczać omówienia i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]