Twojej firmy nie stać na dział PR? Wynajmij zewnętrzną agencję reklamową

Twojej firmy nie stać na dział PR? Wynajmij zewnętrzną agencję reklamową

Dowiedz się więcej o usługach świadczonych przez agencję social media Kraków na https://k-myk.pl

Akcje reklamowe winny stanowić ważny element budowania rozpoznawalności marki bez względu na to czy jesteśmy usługodawcą, dystrybutorem czy wytwórcą. Duże przedsiębiorstwa oraz korporacje stać na organizację i utrzymanie własnych wydziałów ds. reklamy, tymczasem niewielkie biznesy, które z rzadka przeprowadzają akcje promocyjne, najczęściej poszukują pomocy u agencji marketingowych.

Agencja reklamowa gwarantuje wszechstronne usługi

Agencja marketingowa to ekipa twórczych osób z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących wieloma umiejętnościami przydatnymi w branży reklamowej. Dzięki współpracy z profesjonalistami znakomicie orientującymi się zarówno w obszarze tradycyjnych mediów, kampanii promocyjnych w sieci (animacje i filmy viralowe, prowadzenie kont social media), jak i grafiki (również przygotowanie do druku), agencja reklamowa jest w stanie zapewnić klientom wszechstronną obsługę. Nowe przedsiębiorstwa mogą liczyć na przygotowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą logotypu i szablonami akcydensów (wizytówki, koperty oraz papier firmowy), a te które posiadają już swoje logo mają pewność, że będzie ono poprawnie użyte podczas tworzenia materiałów promocyjnych – stoisk targowych, plakatów, billboardów czy folderów. Agencja marketingowa napisze też ciekawe, unikatowe teksty na stronę www zamawiającego, a także opracuje schemat komunikacji z odbiorcami poprzez popularne portale, jak Twitter, Instagram czy Facebook.

Do kogo kierowana jest oferta agencji marketingowej?

Oferta agencji marketingowej kierowana jest w głównej mierze do firm, które nie mają własnego działu promocji. Jakkolwiek nie znaczy to, że to jedyny model kooperacji. Działanie agencji w wielu przypadkach polega na wsparciu funkcjonującego już w firmie działu ds. reklamy i marketingu. Jeśli zatem nie ma on praktyki w przygotowaniu konferencji, targów czy spotkań z klientami, które najczęściej wymagają drobiazgowego planowania, takie obowiązki może wykonać agencja marketingowa. Może ona też posłużyć za narzędzie wspomagające budowę wykwalifikowanej i harmonijnej grupy pracowników – należy zlecić jej przygotowanie planu kursów czy też zorganizowanie wyjazdu integracyjnego. Na rynku działają tysiące agencji marketingowych, należy jednakże decydować się na współpracę z tymi, które zapewniają dostęp do znacznego zespołu kompetentnych specjalistów. Pozwala to na powierzenie wszystkich działań promocyjnych jednej agencji, a co za tym idzie – większy nadzór nad wizerunkiem marki oraz integralnością kampanii.

K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]