Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Niezbędne wiadomości na temat wizytówki firmy w Mapach Google. Przekonaj się!

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z kluczowych punktów promocji marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, aby wśród sporej ilości podobnych firm w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych marek, ofert lub przedsiębiorstw. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto zrealizować kilka dodatkowych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych fotografii, adresu strony internetowej firmy, stosownej prezentacji firmy i wszelkich aktualnych informacji. Istnieje też inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal mało firm go używa. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość lub biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i zajrzeć do pomieszczeń. Taki spacer możemy też odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak mało przedsiębiorstw decyduje się na jej użycie, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma sporo zalet i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy punktu usługowego, szybciej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]