Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Potrzebujesz więcej informacji o sali weselnej w okolicach Krakowa? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli narzeczeni zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten ważny dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jak wybrać?

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka ważnych czynników. Na początek musi znać ilość zaproszonych gości, by być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli możliwość zatańczenia. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położony jest dom weselny oraz czy droga do niego będzie prosta. Jeżeli na wesele zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, trzeba szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza noclegowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, a więc udekorowanie stołów, ułożenie menu i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

A może wesele w pałacu?

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić około 130 osób. Imprezę można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez problemu około 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]