Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Na lastrada.pl/catering-dla-firm/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering dla firm.

Sympozjum, szkolenie czy rozmowy biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli planowane wydarzenie przyciągnie wiele osób, warto zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – zagwarantuj uczestnikom kursu napoje oraz przekąski

Kursy i sympozja biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 8-10 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy harmonogram wykładów, pomiędzy którymi wskazane są najczęściej dwie-trzy półgodzinne przerwy, podczas których nie da się zjeść kompletnego obiadu w pobliskiej restauracji. Dlatego tak istotne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o pobrudzenie dłoni czy ubrania. W ramach usługi cateringu dla firm użyczane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Czemu powinno się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niezwykle istotna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to również możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze spraw roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, nie ma szans sprostać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów lub płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając własnoręcznie zrobione czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o komforcie gości.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]