Sprzątanie strychów po remontach

Sprzątanie strychów po remontach

Opróżnianie strychów może przebiec sprawnie i bez bałaganu. Funkcjonuje wiele firm, które pomagają się z tym uporać, wyposażając klientów w elementy potrzebne przy sprzątaniu lokali. Zobaczmy zatem jak to działa.

Opróżnianie strychów – remonty i przeprowadzki

Sprzątanie strychów to bardzo pracochłonne czynności, szczególnie jeśli dotyczą sporych pomieszczeń. Odpady należy wywieźć, używając w tym celu wydzierżawione uprzednio zbiorniki. Takie elementy wspierające sprzątanie strychów można otrzymać u specjalistycznych firm, świadczących usługi we wszystkich miastach (m. in. w Krakowie, Warszawie, Toruniu). Za odpowiednią stawkę można je otrzymać na konkretny czas (np. 5 dni). Koszt wywiezienia śmieci ze strychu nie jest wysoki – uzależniony jest od metrażu lokalu i modelu sprzętów znajdujących się tam (pralki, ekrany LCD lub klawiatury do PC).

Sprzątanie strychów – nie zapomnij o recyklingu

Dzięki takim usługom nie musimy sami usuwać śmieci z nieruchomości – fachowcy zrealizują całość prac za nas. Dodatkowo fachowcy przełożą gruz do stosownego kontenera i przetransportują wszystko na wysypisko. Niedziałające urządzenia AGD muszą być poddane zabiegom zgodnym z decyzjami unijnymi, nie możemy z tego powodu na własną rękę ich demontować i wyrzucać. Dlatego jeśli planujemy posprzątać dużą przestrzeń – nawiążmy kontakt z profesjonalistami, którzy mają odpowiedni sprzęt i będą w stanie zutylizować odpady, nieważne czy są to stare płytki, czy niedziałający monitor.