opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Sprzątanie grobów

Zapewne żaden z czytelników nie chciałby, żeby miejsca pochówku jego bliskich były zaniedbane. Tymczasem jednak, nie zawsze znajdujemy wolną chwilę na to, by się nimi zająć, porządkując nagrobki tylko przed najistotniejszymi świętami. Na szczęście jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na zapomnienie – wystarczy tylko zlecić ich utrzymanie specjalizującej się w tym firmie. Gdzie znaleźć podobne usługi? Co na nich zyskamy i ile na nie wydamy?

Jak znaleźć czyszczenie grobów?

Anonse firm oferujących czyszczenie grobów szybko znajdziemy w sieci – wystarczy wpisać właściwe słowa w wyszukiwarkę. Poza tym, firmy tego typu zwykle ogłaszają się także w pobliżu cmentarzy – jeśli dobrze przyjrzymy się słupom z ogłoszeniami, na pewno natrafimy na dobrą dla nas osobę.

Oferta firm – czyszczenie grobów i nie tylko

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych usług oferowanych przez osoby opiekujące się miejscami pochówku zmarłych krewnych. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na renowację pomnika, zbudowanie ławeczki na cmentarzu, stawianie lampek oraz sadzenie kwiatów. Dostępne jest zamówienie jednorazowego zlecenia lub skorzystanie z współpracy abonamentowej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie dotyczące kosztów opisywanych zleceń ciężko byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż koszty często znacznie różnią się w poszczególnych miastach. W wielu krajowych metropoliach na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem mniej więcej trzydziestu zł. Roczna opłata stała kosztować będzie natomiast około 400 zł za pojedynczy grób.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]