Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Wirtualny spacer Krynica Zdrój – zleć wykonanie specjalistom

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy czy też nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Jak działa wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do następnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Najważniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, że dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej lub restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]