Serwis okien – powierz go specjalistom

Serwis okien – powierz go specjalistom

Zobacz serwis okien Warszawa cennik na http://bit.ly/2NYa7CY.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają również warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]