Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

Na www.fotografsv.pl dowiesz się jak skorzystać ze wsparcia rekomendowanego fotografa Google

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, jego opracowanie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania zdjęć, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się profesjonalizmem. Żeby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości fotografii, na pewno zdoła sporządzić rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może też reklamować się szczególnym logo, które zawiadamia, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]