przyjęcia okolicznościowe kraków

Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także komunie, „osiemnastki” oraz ceremonie chrztu. Gdy wykaz gości jest długi, na ogół nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy pozostaje nam zamówić stosowną do okazji salę.

Jak dobrać salę na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka czy imieniny, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, uczestnikom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei przyjęcia, w których dużą grupę uczestników mogą stanowić dzieci, między innymi komunie czy ceremonie chrztu, warto zorganizować w lokalu, który poza wynajęciem sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się tak szybko zabawą i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania serwowane uczestnikom także należy dobrać do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o smakowite menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Przyjęcia okolicznościowe – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Wyszukanie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest dość proste, lecz niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal dworskiej oprawie urządzane są w nim chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. A gdy impreza ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, przez ułożenie oraz dekorację stolików, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]