Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Zleć pozycjonowanie www Kraków.

Wszechobecność internetu oraz komfort użycia go do wyszperania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każda marka chce teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony www nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – ważna jest przecież obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi tylko w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie lub w Warszawie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi potencjalnym klientom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług korzystają najczęściej z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę jakiegoś miasta, np. “piekarnia kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “sklep z odzieżą XXL kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich firm na zaprezentowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO skierowane są na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz projektowaniem stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, rozwinięcie treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]