Parking strzeżony przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking strzeżony przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Więcej o ofercie parkingu przy lotnisku w Balicach na pandaparking.pl

Najistotniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły niebywałe uznanie, to sposobność dotarcia także w bardzo oddalone zakątki świata, komfort oraz szybkość. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, łączy się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dostania się na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, toteż w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest ogromnie ważne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty pracowników

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. ujście powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]