O pozycjonowaniu

O pozycjonowaniu

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow. Kliknij tu

Pozycjonowanie to rozmaite działania mających na celu poprawienie widoczności stron w bezpłatnych wynikach prezentowanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona pojawia się w SERPach, tym więcej zgromadzi odwiedzających witrynę, co w rezultacie daje możliwość zwiększenia dochodów firmy. Drugim plusem tego działania jest budowa rozpoznawalności brandu, produktu czy też usługi.

Algorytm Google klasyfikuje wszystkie strony internetowe pod kątem w przybliżeniu dwustu różnorodnych faktorów. Rezultat tej diagnozy decyduje o tym, na którym miejscu strona albo jej podstrona wyświetli się w SERP na daną frazę. Za główne czynniki rankingowe zawodowcy ds. SEO uważają między innymi jakość contentu, PageSpeed, jak również linkowanie (wewnętrzne oraz zewnętrzne).

Wpisując w wyszukiwarkę Google jakieś słowo, internauta otrzymuje listę stron, które algorytm ocenił jako najdokładniej odpowiadające na szukane zapytanie. Jakie adresy wyświetlają się w wynikach wyżej niż inne? Przede wszystkim te, których zawartość jest starannie nasycona poprawnymi frazami kluczowymi. a przy tym niepowtarzalna. Na pozycje wpływ ma też szybkość ładowania się witryny (nie tylko w wersji na desktop, lecz i mobile), poprawnie zoptymalizowany kod HTML, a także jakość stron internetowych kierujących odnośniki do naszej witryny.

Czy opłaca się przekazać pozycjonowanie sklepu lub strony www firmie SEO?

Algorytm Google regularnie jest poprawiany, z tej przyczyny zaleca się oddać optymalizację oraz pozycjonowanie sklepów i stron www specjalistom. Dobrym wyborem jest firma SEO, która ma kilkuletnią praktykę w takich działaniach. W takich agencjach zatrudnionych jest wielu ekspertów nie tylko od SEO, ale także kreatywnego pisania czy kodowania. Powierzając pozycjonowanie strony zewnętrznej agencji zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne działania, które dodatkowo rozwiną firmę.

Prowadzisz biznes? Pozycjonowanie w Google to teraz konieczność!

Pozycjonowanie to w głównej mierze usługa skierowana do właścicieli stron internetowych, które służą do prezentacji i sprzedaży wyrobów albo usług firmy. Decydując się własny biznes nierozważnie jest w dzisiejszych czasach nie założyć własnej strony firmowej bądź ją utworzyć, jednak zaniechać jej pozycjonowanie. Biznes to nieustanne starania o dotarcie do nowych klientów. Wedle szacunków aż 97% klientów szuka online opinii o lokalnych markach, co klarownie wskazuje do jak obszernej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu strony czy sklepu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w przeglądarce znacząco zwiększa szansę, że klient zdecyduje się na naszą ofertę.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]