Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Catering weselny Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzty lub śluby, od dawna przestały być urządzane w domu jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz blisko sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a następnie naszykować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie planowane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikł ogromny popyt na catering weselny.

Nie daj się stresowi – zamów catering weselny

Organizacja przyjęcia weselnego to duży stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na sporządzanie listy gości, dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia stosownej ilości zakąsek i napojów podawanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej powinien mieć perfekcyjną oprawę. Goście bowiem liczą na to, że stoliki będą cudownie ozdobione i poprawnie nakryte, dania będą pyszne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie podawać gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, managerów i kucharzy, gotowych na obsługę eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Jadłospis przyjęcia weselnego ułożysz z oferty firmy cateringowej

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi zasadami, zarówno w kwestii aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowaną wstępnie listę oferowanych dań głównych, zakąsek i trunków dopasowanych do charakteru wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie złożyć jadłospis z zaproponowanych potraw. Warto jednakże zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na prośbę kontrahenta są gotowe przygotować niecodzienne zestawy dań.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]