Jakie działania służą optymalizacji stron internetowych?

Jakie działania służą optymalizacji stron internetowych?

SEO optymalizacja strony - dowiedz się więcej o tej usłudze

Zapłaciłeś krocie za firmową stronę www, a ona nie zdobywa nowych kontrahentów? Jest doskonale zaprogramowana i posiada nowoczesne rozwiązania, jednak klientów w ogóle nie przybywa? Licznik odsłon stoi w miejscu mimo intensywnych działań? Prawdopodobnie powód tkwi w niskiej widoczności w internecie. Klienci zwykle używają wyszukiwarek – każdy przedsiębiorca powinien więc zadbać o to, żeby witrynę jego firmy użytkownicy znaleźli bez żadnych problemów. Jak to osiągnąć? Warto rozpocząć od samej witryny, modyfikując ją zgodnie z zaleceniami internetowego giganta – Google.

Optymalizacja stron – co to jest?

Optymalizacja strony to wszystkie działania polegające na dostosowaniu witryny do wytycznych Google. Są to tak zmiany kodu strony, jak i uzupełnienie jej odpowiednim contentem. Jest to bardzo ważne z uwagi na to, że roboty wyszukiwarek oceniają witryny według z góry określonych wytycznych – ważne jest między innymi semantyczne wykorzystanie znaczników HTML oraz nasycenie słów kluczowych.

Kto przygotuje optymalizację stron?

Optymalizacja stron to zadanie wymagające sporej wiedzy o stale modyfikowanych wytycznych internetowego giganta – dlatego też złym rozwiązaniem okaże się edytowanie witryny bez udziału specjalistów korzystając z publikowanych w sieci tutoriali. Zdecydowanie słuszniej zrobimy zlecając to wyspecjalizowanej firmie SEO oraz rozpatrując to w charakterze inwestycji – przychody notowane przez nasze przedsiębiorstwo mogą zwiększyć się już po kilku miesiącach od wykonania optymalizacji.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]