Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Doradztwo przetargi publiczne. Więcej informacji na doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma profil kompleksowy oraz obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego warto zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają też ogromne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]