Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Projekty budowlane Kraków – zleć wykonanie specjalistom.

Biuro architektoniczne oferuje obszerne spektrum usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może opracować całościowy projekt obiektu, a później aktywnie sprawować kontrolę nad rozwojem robót, zaplanować odbudowę domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię innowacyjne, oryginalne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych domków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie praktyczny, a jednocześnie przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy w projektowaniu przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. żłobki, budynki rekreacyjne, mieszkania pod wynajem i biura. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki konkretnego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również rozplanować obszerne i praktyczne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]