Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Dalsze informacje o cateringu na imprezy w Krakowie - kliknij tu.

Lato obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio imprezy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w rozmaitych miastach w Polsce organizowane są gale, sympozja albo benefisy. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i smakowity catering. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – ważna jest całość oprawy

Wybrałeś już lokalizację, w którym zorganizujesz piknik bądź zamówiłeś salę na imprezę? To super! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, by zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych gorących posiłków, przekąsek oraz napojów. Pamiętaj, że w czasie istotnych bankietów nie wystarczy postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i być przekonanym, że goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy imprezy jest istotna – wygodne ustawienie stolików, gustowne ozdoby, jak również prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy na pewno będą również pod wrażeniem, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Czy warto korzystać z oferty cateringu na imprezę?

Zaletą zamówienia oferty cateringu eventowego jest zdecydowanie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyszykuje doskonałe dania, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski będą dowiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, by prześledzić z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia doradzi ona, które napoje, potrawy i zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]