Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć bezcenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi warunków i sposobu opieki nad małoletnim, wierności małżonka, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego lub ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze uzyskanie cennych informacji.

Firma detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej usług?

Do firm detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności żony lub męża i zaprezentować je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w szybki i sprawny sposób uzyskać kluczowe dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich personel ma dodatkowo doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.