Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Zobacz więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem faktur na flobo.io.

Biznesmeni wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Jak działa automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezwykle potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych lub niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]