Wypoczynek w Krynicy

Wypoczynek w Krynicy

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty wypoczynku Krynica!

Krynica Zdrój to jedno ze szczególnie lubianych przez krajowych gości miast. Nie może to jednak dziwić – miejscowość słynna jest ze sprzyjającego leczeniu powietrza i niezwykłych widoków. Oprócz tego może poszczycić się ogromną infrastrukturą turystyczną, a doskonała oferta rozrywkowa sprawia, że przybywają tu nie tylko goście zamierzający podreperować swoje organizmy. Jak zatem zaplanować urlop w tym mieście? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Wypoczynek w Krynicy – pożegnaj dolegliwości

Najważniejszym atutem Krynicy Zdrój są na pewno pokłady wód mineralnych, które eksploatowane są w mieście od prawie 200 lat. Właśnie one spowodowały, iż Krynica Zdrój stała się cenionym w całej Polsce miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem doskonałym pomysłem dla osób, które walczą z chorobami układu trawiennego i wydalniczego, czy też z problemami kardiologicznymi. W Krynicy wykorzystywanych jest niemal 10 zdrojów, z których każdy ma nieco odmienne zastosowania.

Wypoczynek w Krynicy – jakie atrakcje zwiedzić?

Najistotniejszą atrakcją Krynicy okazują się niewątpliwie zdroje, a wiele z nich powstało jeszcze w dziewiętnastym stuleciu. Należy zobaczyć tu także ciekawe wille z przełomu dziewiętnastego i dwudziestego stulecia. Miasto może pochwalić się też wyciągiem na Górę Parkową, z której dostrzec można niezwykła panorama okolicy. Wypoczynek w Krynicy może być ciekawy też dla entuzjastów rozrywki – w mieście odbywają się najróżniejsze wydarzenia, z Festiwalem Gitary oraz opery na pierwszych miejscach.

Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]