wyprawy w góry, wyprawy górskie

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym turystą doceniającym solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki pod okiem profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali dogłębnie naturę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]