Adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, iż na spotkanie z adwokatem można bez trudu dotrzeć z każdej dzielnicy Krakowa, jak również innych miejscowości z województwa małopolskiego, a także śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty we frankach. Są to również przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania bądź unieważnienia kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, a w postępowaniach dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.