Vitberg opinie, Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało lub skupić się na określonym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]