Zdrowie sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

Zdrowie sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesiącu użytkowania maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]