W Krakowie przy współudziale firmy Vitberg otwarto Pracownię Wibroterapii

W Krakowie przy współudziale firmy Vitberg otwarto Pracownię Wibroterapii

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

W 2018 roku na krakowskim AWF-ie zainicjowano działanie pierwszej Pracowni Wibroterapii. Przedsięwzięcie zainicjowano przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z aparatami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą prowadzenia badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm ludzki. Odbywać się w niej będą również zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z zakresu odnowy psychosomatycznej, fizykoterapii i kosmetologii. Zestawy RAM Vitberg+, w które wyposażona jest Pracownia Wibroterapii, będą służyć także do regeneracji zawodników. Popularność krakowskiej Pracowni Wibroterapii spowodowała, że aparaty Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach wezmą udział produkty marki Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty testów mogą przysłużyć się do usprawnienia treningów sportowców czy modernizacji terapii pacjentów. Niewątpliwie w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone badania z dziedziny fizjologii i biochemii. Obserwacji poddany będzie wpływ wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki badań będą zestawiane z rezultatami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]