Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tutaj

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Stres, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]