Ulga w bólu i relaks – opinie o urządzeniach Vitberg

Ulga w bólu i relaks – opinie o urządzeniach Vitberg

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na https://vitberg.com/info/opinie-pacjentow.html

Moduły firmy Vitberg to najnowocześniejsze rozwiązania wykorzystujące mechanizm drgań do leczenia rozmaitych dolegliwości zdrowotnych. Jak działanie wibroterapii oceniają sami pacjenci? Sprawdźmy opinie osób, które miały możliwość z produktów marki Vitberg.

Vitberg – opinie pacjentów

Z produktów Vitberg korzystają między innymi czynni sportowcy, którzy wykorzystują ich do łagodzenia objawów kontuzji oraz zmniejszania dolegliwości bólowych. Zabiegi przyśpieszają odbudowę mięśni, jak również stanowią istotny filar codziennej profilaktyki zdrowotnej. Produkty marki Vitberg zapewniają również wspaniałe rezultaty u osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa (np. odcinka lędźwiowego czy szyjnego), dolegliwości związane z rwą kulszową czy prowadzących siedzący tryb życia – pracujących przy komputerze. Pacjenci odnotowują znaczną polepszenie stanu zdrowia już po kilku sesjach terapeutycznych, a jednym z głównych faktów przemawiających na korzyść wibroterapii jest jej bezpieczeństwo stosowania, czyli nieinwazyjność.

Vitberg – opinie o wspomaganiu odchudzania

Rehabilitacja to nie jedyne zastosowanie modułów marki Vitberg – opinie użytkowników przekonują, że można je również wykorzystywać do odchudzania i zmniejszania opuchlizny powstającej np. wskutek zatrzymywania wody w organizmie. Osoby korzystające z produktów Vitberg twierdzą, że już po kilku zastosowaniach można zrzucić 1,5 kilograma lub 2 cm w obwodach – wszystko zależy od częstotliwości zabiegów. Pojedyncze moduły i wibrujące materace pozwalają osiągnąć stan relaksu, co jest potrzebne po dniu pracy spędzonym w stresie.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]